Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GOGİRL grup hepsi Cemre

3 posters
YazarMesaj
YoshyZişan
Admin
Admin
YoshyZişan

Kadın Mesaj Sayısı : 174

GOGİRL grup hepsi Cemre Empty
MesajKonu: GOGİRL grup hepsi Cemre   GOGİRL grup hepsi Cemre EmptyÇarş. Eyl. 24, 2008 5:46 pm

Cemre

-"Peynirli Pizza " bu yaza damgasını vuracak gibi görünüyor.Peki senin içine sindi mi?
-Evet.hepimiz bayıldık . Zaten ilk başta albüme yeni parça koymayı düşünmüyorduk;yani ancak böyle bir şarkı girebilirdi bu albüme.Öyle güzel oldu ki , klipi de direkt bu şarkıya çekmeye karar verdik.

-Şu anda hepiniz çok çıtırsınız.Peki bir gün yaşlanmaktan korkuyor musun?
-Yaşlanmaktan hiç korkmuyorumiama yaşlı anneolmaktan korkuyorum.Çünkü 6 yaşımdayken de çok olgundum.Belki annemle babamın ayrı olmalarının da etkisi vardı bunda.Çocuğum bana "O sizin zamanınızdaydı , desin istemem . Benim annem öyle bir kadın değil örneğin.Biz onunla arkadaş gibiyiz.

-"Aşk var mı Cemre?" diyeceğim ,ama sen cevap vermeyeceksin tabii ki... Neyse aşkın 5 halibi anlat bize...
-İlk halinde "yetmezlik" vardır.Sarılırsın,sarılırsın;ama doyamazsın!Nasıl daha çok sevgisini kazanabilirim ,yada onu nasıl daha çok sevebilirim diye düşünürsün.Bu,en güzel halidir her halde.İkincisi;"sığınacak bir liman" hali.Klişe bir laf gibi gelebilir size,ama klişelerde doğru oldukları için klişe olmuştur bence.Bazen canın kavga etmek ister:bu üçüncü hal olsa gerek.Acı hoşuna gider çünkü adrenalin hissedersin.Aşıkken hep heyecan duyarsın:bu "heyecan" hali de dördüncüsü olmalı.Sonuncusu ise,benim için,"korku";yani kaybetme korkusu."Ne yapmamalıyım da onu kaybetmemeliyim?"diye düşünürüm hep.
http://hepsikolik.forumotion.net
chatlaq_qirL

Kadın Mesaj Sayısı : 9

MesajKonu: Geri: GOGİRL grup hepsi Cemre   GOGİRL grup hepsi Cemre EmptyCuma Haz. 26, 2009 8:21 pm

sağoL cnm=)

son sruyu Çok iLqnÇ ynıtLamşŞ
Purple~YrK[YY]

Purple~YrK[YY]

MesajKonu: Geri: GOGİRL grup hepsi Cemre   GOGİRL grup hepsi Cemre EmptyC.tesi Eyl. 26, 2009 9:15 pm

Tesekkürler

GOGİRL grup hepsi Cemre
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GOGİRL grup hepsi Eren
» Grup Hepsi Şarkı Sözleri
» Grup Hepsi giflik imzalık resim
» Cemre İle Ortak Noktalarınız...
» Cemre KEMER